Samosběr

Kunratické jahody > Samosběr

Z důvod jarních mrazů a nedostatku jahody jsou samosběry dočasně zrušeny.

Samosběr se koná pokaždé od 7 hodin do vysbírání i za deštivého počasí.

Samosběry u naší společnosti se konají v průběhu sklizně ve vybrané dny.

Data konkrétních samosběrů se vyhlašují vždy předem.

Informace o samosběrech a cenách je možno získat na tel.: 241 932 232 nebo na www.kunratickejahody.cz

UPOZORNĚNÍ !

Při nepříznivých vlivech počasí, nebo pomalém zrání jahod nemusí být samosběr vyhlášen. Vyhlášené samosběry se konají pokaždé, ale při velkém zájmu, nebo nedostatku jahod může být ukončen dříve, než v odpoledních hodinách. Pro zájemce o samosběr je vhodnější si aktuální informace o samosběrech předem ověřit na www.kunratickejahody.cz, kde se v průběhu dne aktualizují informace o samosběru.

Na jahody, které si hodláte sami nasbírat, je zapotřebí přinést vlastní nádoby. Jahody jsou čisté a určené k jakémukoliv domácímu zpracování. Mezi řady jahod jsou podložené slámou jako koberec.

Jak se na samosběr dostat?

Naše polnosti A, B, C, D se nacházejí na konci Kunratic směrem na Jesenici (Vestec).

Při vstupu na pole se skládá záloha 100Kč za každou dospělou osobu.

Pole A

Pole B

Pole C

Pole D

Pole E

Autobusem:

1) Ze stanice metra C Chodov autobusem 197 směr Modřany. Vystoupíte ve stanici U Studánky a podle mapy dojdete na příslušné pole.
2) Ze stanice metra C Budějovická autobusem 332, 334, 337 a 339 do stanice Betáň, nebo U Studánky. Linky těchto autobusů mají cca hodinové intervaly.
3) Ze stanice metra C Budějovicka autobusem 193 do stanice Kunratická škola, po výstupu z autobusu půjdete 20m v před, zabočíte vpravo do ulice Golčova. Dále stále rovně, přibližně 2km. Na konci Kunratic vás navedou směrové tabule. Tato cesta chůzí trvá asi 30 minut.

Autem:

Nejvýhodnější cesta na náš samosběr je po Vídeňské ulici. Na tuto ulici se dá odbočit ze všech směrů (Krč, Libuš, Písnice, Jesenice, Chodov či Jižní Město). Pokud jedete od Krčské Nemocnice, na konci Kunratic směrem na Jesenici (Vestec), před benzínovou stanicí Mol, odbočte vlevo, do ulice Pod Javory. Dále po 200m vpravo do ulice Do Dubin, po té se řiďte směrovými šipkami ukazujícími směr samosběru.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Kontakty

.

V Jahodách 1756/16, 14800 Praha 4 - Kunratice

721 912 091

Záznamová služba: 241 932 232

jirijakoubek@volny.cz

@ProMilovnikyJahod

Kontaktujte nás

.